Терапевтичне лікування кіст і гранульом

Терапевтичне лікування кіст і гранульомТерапевтичне лікування завжди краще, аніж хірургічне втручання. Гранулема кореня зуба являє собою гнійний запалений мішечок розміром до 5 мм. Це і є вогнище хвороботворної інфекції, що поступово збільшується, спричиняє болісні відчуття, незручності та серйозні наслідки.

Причиною виникнення гранульоми є запалення тканини, яка утримує зуб в своєму місці – періодонтит. Надалі гранульома розвивається, поширюється на відмерлі тканини.

Весь цей процес досить тривалий час може проходити безслідно, але через певний час з’являться характерні симптоми: сильний зубний біль, потемніння зуба, на яснах з’являється пухлина, наявність гною.

Терапевтичне лікування гранульоми потрібно проводити негайно. Загострення запалення може виникнути через важкі навантаження, як розумові, так і фізичні, через стрес, переохолодження та інш. Якщо терапевтичне лікування гранульоми не буде здійснене вчасно, то буде мати місце ризик утворення кісти.

Терапевтичне лікування кісти зуба і гранульоми позбавить хворого від даних патологій безопераційним методом.

Терапевтичне лікування кіст і гранульом приносить менше занепокоєння пацієнтові, але займає більш тривалий час, і не гарантує стовідсоткове позбавлення від кісти зуба.

Терапевтичне лікування має на увазі доступ до кісти обхідним шляхом. Спочатку відбувається свердління хворого зуба і повна чистка зубних каналів. Через прочищений канал гній з кісти або гранульоми зможе спокійно витікати на поверхню. Далі стоматолог проводить промивання кореневого каналу антисептиками, вводить лікувальні препарати та суміші, які руйнують кісту. Подальше лікування можна буде проводити тільки після того, як патологічна область зуба буде повністю позбавлена ​​від збудників захворювання.

Терапевтичне лікування кіст і гранульомПотім лікар-стоматолог вводить в кістозну область спеціальну пасту, яка забезпечить виростання нової кісткової тканини на місці пошкодження. Далі зуб пломбують. Через півроку необхідно зробити контрольну рентгенограму, щоб перевірити якість лікування.

Депофорез – більш новий спосіб лікування гранульом і кіст без операційного втручання. Він полягає у знищенні зараження не тільки в розсвердленому каналі, а й у всіх каналах зуба. Депофорез це коли в канал ураженого зуба вводять гідроокис міді-кальцію і впливають на неї слабким електричним струмом. Під впливом струму лікувальна речовина проникає в усі важкодоступні зони кісти і знищує мікроби.

Депофорез проводиться в три сеанси, після чого зуб пломбують. Даний метод допомагає позбутися від кісти в 95% випадків.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру терапевтичне лікування кіст, лікування пародонтозу, довідатися про ціни на переліковування каналів, протезування на імплантатах Ви зможете у нас. «Центр стоматології Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.