Імплантація зубів: переваги імплантації

Імплантація зубівНаші зуби в процесі життєдіяльності піддаються різним впливам, які взаємопов’язані з внутрішнім станом організму і з зовнішніми чинниками.

Як підсумок, може виникнути ризик втратити один або навіть декілька зубів. А відсутність зубів призводить не тільки до поганої естетики та дискомфорту через зовнішність, а й впливає на здоров’я всього зубного ряду в цілому. У цьому випадку на допомогу приходить імплантація зубів.

Імплантація зубів – це процедура, яка відповідає за відновлення загублених зубів на основі штучних імплантів.

Імплантологія має на увазі введення в зубощелепноу систему штучних зубів-замінників (імплантів). Замінити можна абсолютно всі втрачені зуби. Сучасний зубної імплант нічим не відрізняється від натуральних зубів, виглядає дуже природно. Також можна усунути щілини між зубами, не допускаючи викривлення і нанесенню шкоди яснам.

Імплантація зубів на сьогоднішній день – це передова технологія, яка незамінна при втраті зубів. Імплантація зубів полягає в установці в зубної тканини щелепи пацієнта на місці втраченого рідного зуба гвинтового імпланта. Усі матеріали гранично якісні, не викликають алергічної реакції і відторгнення.

Відновлення зубів за допомогою імплантації має ряд незаперечних переваг:

  1. Відновлення можна провести в будь-якому місці кожного зубного ряду;
  2. Обточування сусідніх зубів не потрібно;
  3. Кісткова тканина після установки імпланта не розсмоктується;
  4. Тривалість служби імплантів в кілька разів перевищує терміни служби коронок і зубних мостів;
  5. Жувальна функція повністю відновлюється;
  6. Зубні імпланти відрізняються високою міцністю, не руйнуються;
  7. Ціни на імплантацію зубів вельми доступні.

«Центр стоматології Дніпропетровськ KatanDent» надає своїм пацієнтам повний спектр сучасних високоякісних стоматологічних послуг, в тому числі і імплантацію зубів. Також до Ваших послуг процедура зуби за годину з технологією M-guide, коли всі необхідні етапи з відновлення зуба здійснюються всього лише за один день.