Air Flow. Відбілювання зубів

Технология Air FlowAir Flow – це сучасний спосіб відбілювання зубів, вже давно став гідною альтернативою механічному чищенню зубів. Професійне чищення Air Flow має ряд переваг, серед яких безболісність процедури, відсутність травм і пошкоджень емалі, доступна ціна.

Технологія Air Flow являє собою спрямований потік повітря, що складається з абразивних частинок лікувальних сумішей на основі харчової соди. Саме під впливом цього потоку і видаляється зубний наліт.

Після застосування технології Air Flow зубна емаль стає світліше на два тони, і залишається такою не назавжди. Якщо ж Вам потрібний максимальний ефект, рекомендуємо скористатися процедурою відбілювання зубів.

Метод відбілювання зубів Air Flow рекомендований для чищення зубів від кавового, чайного, тютюнового нальоту. Наліт відмінно знімається як з відкритої поверхні, так і з важкодоступних місць.

Технологію Air Flow призначають для чищення вiнiрiв, брекетів, перед призначенням протезування, перед глибоким відбілюванням, перед фторируванням.

Метод відбілювання Air Flow не призначається:

  • дітям;
  • вагітним і годуючим матерям;
  • пацієнтам з хронічним бронхітом або астмою;
  • тим, хто не переносить запах і смак цитрусових.

Технологія чищення зубів Air Flow відпрацьована до найдрібніших деталей, проходить у кілька етапів:

  1. На пацієнта надягають захисні окуляри і шапочку для запобігання попадання пилових частинок в очі і волосся. На губи наносять вазелін від пересихання.До и После Air Flow
  2. Під язик встановлюється трубочка слиновідсмоктувача.
  3. Починається робота апарату, з якого виходить струмінь повітря, що має приємний запах і смак.
  4. Струмінь спрямован під кутом 30-60 градусів, лікар стежить за уникненням попадання його на ясна, дентин і кореневий цемент.
  5. Кожен зуб очищається окремо, круговими рухами.
  6. На завершення на зуби наноситься захисний лак.

Після завершення процедури необхідно на 2-3 години відмовитися від куріння і вживання кольорової їжі та напоїв, щоб органічна плівка зубів встигла відновитися.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру виправлення прикусу, довідатися про ціни на переліковування каналів, протезування на імплантатах Ви зможете у нас “Стоматологічний центр Дніпропетровська KatanDent” до Ваших послуг.