Ортодонтичне лікування

Виправлення прикусу

Виправлення прикусу

Виправлення прикусу стає все більш затребуваним. Причому виправлення прикусу актуально як у дітей, так і у дорослих.

Брекет-системи

Брекет-системи

Брекет-системи – це ортодонтичні апарати, які служать для виправлення нерівного прикусу, вирівнювання зубів.

Пластинкові апарати

Пластинкові апарати

Пластінкові апарати – це знімні ортодонтичні апарати, застосовувані для виправлення неправильного прикусу.


Ортодонтія – це розділ стоматології, який відповідає за корекцію неправильного положення зубів. Ортодонтія, як напрям стоматології, має вагому роль в сучасному суспільстві.

Рівні красиві зуби мають велике значення при знайомстві з новими людьми, адже перше на що звертають увагу – це усмішка.

Статистика говорить, що 75% населення планети мають нерівний прикус. Але на сьогоднішній день ця проблема легко вирішувана завдяки ортодонтичному лікуванню.

Ортодонтія передбачає апаратне ортодонтичне лікування, тобто лікування за допомогою різних спеціальних апаратів:

  • брекет -системи;
  • пластинкові апарати;
  • силіконові апарати;
  • каппові апарати.

Ортодонтичне лікування годиться як для дітей, так і для дорослих. Призначається для кожного індивідуально. Слід бути готовими до того, що таке лікування досить тривале і відповідальне. Потрібно виконувати всі призначення ортодонта і терпляче чекати позитивного результату. Ортодонтія здатна робити краще не тільки посмішку, а й образ людини в цілому.

Ортодонттичне лікування покликане також покращувати жувальні функції, тим самим нормалізуючи функціонування шлунково-кишкового тракту.

Ортодонтія має на увазі лікування за допомогою деякого тиску на зуби особливими пристосуваннями. Завдяки цьому тиску зубний ряд поступово зміщується і вирівнюється. Одночасно коригується і підтримуюча кістка.

Ортодонтичне лікування проводиться в два етапи:

Активна фаза – безпосередньо вирівнювання зубів за допомогою ортодонтичних пристосувань.

Ретенція – настає після закінчення активної фази, коли зуби вже знаходяться в правильному положенні, але кістка і ясна ще не пристосувалися до нової позиції. На даному етапі зуби ще можуть зрушити, не привівши до позитивного результату лікування. Щоб цього уникнути призначається спеціальний засіб, що утримує зуби на місці до їх повного звикання.

Фіксація всіх ортодонтичних пристосувань абсолютно безболісна та не пошкоджує зубну емаль. Правильна гігієна порожнини рота, збалансоване харчування і регулярні візити до ортодонта допоможуть уникнути виникнення карієсу під час лікування.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти ортодонтичне лікування, відбілювання зубів, довідатися про ціни на видалення зуба, лікування карієсу Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.