Зубозберігаючі операції

Зубозберігаючі операціїЗубозберігаючі операції – перспективний напрям у сучасній хірургічній стоматології. Зубозберігаючі операції проводять, коли терапевтичне лікування зубів вже неможливо або недоцільно.

Основна мета даних операцій – уникнути видалення зубів навіть при досить складних діагнозах (кіста зуба, гранульоми, переломи зубів та ін.).

Часто зубозберігаючі операції є єдиним порятунком, якщо запалення утворилося під коронкою або мостовидні протезом. Тоді ортопедична конструкція буде збережена завдяки збереженій частині зуба.

У Центрі стоматології Дніпропетровська KatanDent висококваліфіковані стоматологи-хірурги на вищому рівні проведуть всі зубозберігаючі операції. Ціни на зубозберігаючі операції доступні кожному. Детальніше про ціни Ви зможете дізнатися в спеціальному розділі нашого сайту і безпосередньо на прийомі у лікаря.

Види зубозберігаючих операцій:

  • хірургічні способи лікування пародонтиту;
  • гемісекція зубів;
  • спрямована тканинна регенерація;
  • подовження коронкової частини зуба;
  • видалення небажаних новоутворень;
  • цистектомія;
  • вестибулопластика;
  • корекція губи або вуздечки язика.

Цистектомія – це резекція верхівки кореня зуба і повне видалення оболонки радикулярної або фолікулярної кісти.

Зубозберігаючі операціїРадікулярна кіста з’являється через інфікування коренів зубів, тоді розвивається запалення. Вогнище інфекції знаходиться у не пролікованих каналах зубів. Фолікулярна кіста з’являється з фолікула зуба унаслідок порушення прорізування, травми, інфікування та пр.

Резекція верхівки кореня зуба при цистектомії необхідна для повного видалення оболонки кісти і якісного пломбування зубних каналів.

Також лікарі часто призначають ретроградне пломбування кореня зуба, якщо пломбування каналів здійснити неможливо.

Іноді терапевтична стоматологія справляється з лікуванням багатьох захворювань зубів і ясен, яке деколи триває кілька місяців. Але стовідсотково позитивний результат прогнозувати неможливо, і може знадобитися оперативне втручання.

Зубозберігаючі операції призначаються також і для лікування ясен. Зубозберігаючі операції сьогодні є найкращим способом збереження зубів у пацієнтів. Але іноді рекомендується видалити зуб повністю, і на його місце встановити імплант. Установка імплантів дозволить Вам здобути абсолютно здоровий, повноцінний зуб.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти цистектомію, лікування пульпіту, довідатися про ціни на витяг старих штифтів і вкладок, мікропротезуванння Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.