Пародонтальна хірургія

Пародонтальна хірургіяПародонтальна хірургія займається усуненням нальоту навколо зубів і з-під ясен.

Пародонтальна хірургія потрібна у випадку, якщо таке захворювання як пародонтит перейшло в запущену стадію і справа йде до втрати зуба. Пародонтальна хірургія також виконує терапевтичну функцію і стабілізує стан пацієнта перед початком відновлювальних операцій.

Крім іншого, пародонтальная хірургія покликана приводити в порядок естетику ясен. Адже для сліпучої усмішки важливі не тільки здорові білосніжні зуби, але й здоровий пародонт.

Пародонтит – це складне запальне захворювання, при якому відбувається ураження і руйнування тканин ясен, що оточують зуби. Ознаками захворювання є запалення ясен, кровоточивість, збільшення кількості відкладень на зубах, неприємний запах з рота.

Якщо вчасно не почати лікування пародонтиту, зубний наліт буде доходити нижче рівня шийок зубів, утворюючи патологічні ясенні кишені. У цих кишенях і далі будуть накопичуватися продукти життєдіяльності хвороботворних бактерій, інфікувати ясна і навіть коріння зубів.

Пародонтит приносить великий дискомфорт: больові відчуття, розхитані зуби. Першими ознаки пародонтиту легко помітити самому. Якщо виникли почервоніння, запалення, кровоточивість ясен потрібно відразу ж звернутися до лікаря-пародонтолога.

Види пародонтальної хірургії

Клаптеві операціїКлаптеві операції. Якщо глибина зубодесневої кишені перевищує 5 мм (при нормі 2-3 мм), необхідна операція по зменшенню кишені. При цьому надсікаються тканини пародонту, щоб оголити ділянки із захворюванням і здійснити чистку частини ясен і поверхні кореня зуба від відкладень. В процесі операції частина внутрішнього епітелію зубодесневої кишені зрізається, а частина, що залишилася зшивається в проміжках. Так зуб отримує вдосконалене кріплення.

Гінгівектомія. Ця операція проводиться, якщо деяка ділянка ясен розростається і захоплює зуб. Це ускладнює гігієну порожнини рота, стає важче усувати зубні відкладення, порушується естетика. Гінгівектомія – це видалення цих самих надлишкових тканин.

Гінгівопластика – це зворотня процедура, коли ясна стоншуються і оголюються шийки зубів. Це неприємне захворювання може виникати навіть у дітей, призводить до естетичного дефекту. Пародонтальна хірургія в цьому випадку пропонує пересадку м’яких тканин, наприклад, з ньоба. В результаті контури ясен нормалізуються.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти хірургію пародонта, лікування пульпіту, довідатися про ціни на витяг старих штифтів і вкладок, мікропротезуванння Ви зможете у нас. «Центр стоматології Дніпропетровська KatanDent» до Ваших послуг.