Видалення зубів

Видалення зубів – це хірургічна операція, яка призначається в крайньому випадку, коли збереження зуба вже неможливо або ж в естетичних цілях.

Також видалення зубів призначається, якщо присутні травми, відколи аж до кореня зуба. Тоді вирвати зуб стає необхідно.

Оскільки видалення зубів – це все-таки операція, вона має деякі протипоказання.

Кому протипоказано видалення зубів:

  1. хворим з гострими інфекційними захворюваннями (ГРВІ , грип і т. д.);
  2. пацієнтам з підвищеним тиском;
  3. у разі недавнього перенесення складних серцево- судинних захворювань;
  4. жінкам за три дні до і закінчення місячних;
  5. на 1-2 або 9 місяці вагітності.

Перед тим як буде призначено видалення зубів, лікар призначає рентген з метою ретельного вивчення ступеня руйнування зуба, з’ясувати точне розташування коренів. За підсумками рентгенологічного дослідження формується призначення на видалення зубів.

Видалення зубівПеред операцією проводиться знеболення зуба. Всі медикаменти та анестезія в нашому Центрі стоматології в Дніпропетровську останнього покоління, а саме хірургічне втручання зводить до мінімуму ризик ускладнень після операції.

Найкраще видалення зубів проводити в першій половині дня, прийняття їжі повинно бути за три години до візиту до стоматолога. Голодним теж не варто приходити до лікаря, так як у Вас буде рясне слиновиділення, яке тільки перешкодить стоматолога.

Після операції утримайтеся від спокуси помацати рану язиком, це може викликати попадання інфекції.

Рекомендується найближчі 2-3 години після видалення зубів не їсти. Наступні пару днів після операції виключіть вживання гарячого зі свого раціону і не полощіть рот.

Стоматологічний центр Дніпропетровська KatanDent оснащений усім сучасним обладнанням для проведення хірургічних операцій в стоматології. Видалення зубів обов’язково проводиться із застосуванням анестезії і з максимальним комфортом для пацієнта.

Якщо видалення зубів призначається ортодонтом, то в цьому випадку присутні свої особливості перебігу процедури. Так, наприклад, можливе призначення одномоментного видалення четвірок. А видалення зубів мудрості (вісімок) проводиться планово і з особливих призначень. Це пов’язано з їх утрудненим розташуванням.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти шинування зубів, домашнє відбілювання зубів Opalescence, дізнатися про догляд за імплантами, 3D установка імплантів Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.