Відгуки

Як залишити відгук?

Є 2-а варіанти, як залишити відгук:

  1. Заповніть форму Быстрый Запрос, що знаходиться внизу сторінки в правому кутку
  2. Написати відгук на нашій сторінці у Facebook >>>

Велика подяка Руслану Юрійовичу (відділення на Калиновій 72) за якісне протезування – він справжній професіонал, робота була зроблена швидко, відповідально. Побільше б таких лікарів з великої літери. Всім рекомендую.

Олена Олександрівна
(пенсіонерка)
+38 099 775-62-14

Чудовий лікар Галина Миколаївна! Нещодавно лікував у неї зуб, все пройшло швидко і зовсім безболісно. Обов’язково буду звертатися до неї ще. Дуже сподобалося, що вона в курсі останніх новинок в області медичних препаратів, може підказати якісні ліки на будь-який бюджет. Дякую.

Антоненко Денис
+38 093 722-55-30

Робив ряд процедур в центрі стоматології KatanDent. Результатом дуже задоволений. Особливу подяку висловлюю Євгенію. Він відмінний та відповідальний фахівець, всі процедури були проведені у винятковому комфорті (іноді навіть без анестезії), не залишилося ніяких слідів. Решта персонал центру також доброзичливі, привітні. Радий нашій співпраці ))

Блінов Олексій Миколайович
(керівник компанії WebTeam)
+38 056 788-80-88

Вже давно хотів відреставрувати передні зуби, до цього, майже всі лікарі, говорили про необхідність видалення іклів. Звернувшись, за рекомендаціями, в дану клініку отримав відмінну консультацію від Євгенія. А Галина Миколаївна втілила мою мрію про рівних зубах в реальність. Спасибо большое!

Красніков Анатолій Васильович
(керівник К-Мебель)
+38 050 567-03-54

Прекрасна клініка. Професійне лікування, обладнання сучасне, ціни доступні, болю не відчула навіть без уколу. Лікувала три зуба у Галини Миколаївни, хочу висловити їй особливу подяку, поставилася до роботи дуже уважно. Буду обов’язково ходити до неї і далі на планові огляди і всім рекомендувати!

Тетяна
+38 093 690-62-11

Приводила до клініки свого 7-річного сина, порекомендував кум. Моя дитина прийшов з посмішкою і бажанням, і не дарма. Окреме спасибі доктору Галині Миколаївні, яка запломбувала синові зубки дуже акуратно і професійно. Будемо звертатися до Вас і далі!

Колосова Анастасія

Приехал в гости к брату, рассказал, что у меня выпала коронка и откололся кусок зуба. Он решил сделать мне подарок и отправил на обследование к своему стоматологу. После осмотра выяснилось, что нужно переплонбировать каналы на том зубе где была коронка, плюс реставрировать отколовшийся зуб и поставить на его коронку. Перепломбировку делала Галина Николаевна – все отлично, сервис не сильно отличается от европейского. Удивился, как быстро сделали новые коронки и поставили их (во вторник обратился, в четверг все уже было сделано), спасибо Евгению. Ценовая политика стоматологии особенно порадовала, сам проживаю в Германии, и там такое лечение зубов мне вышло бы намного дороже.

Удалов Кирилл
+49 176 30661119

Вже двічі зверталася в клініку КатанДент. Другий раз після важкої ночі з болем, довелося терміново йти лікувати зуб. Спасибі Галині за це. Робить все ретельно, впевнено. У клініці дуже доброзичлива обстановка. всім раджу.

Осiна Альона
+38 097 470-05-89

Все досить не погано. Спасибі, що допомогли відреставрувати зуби. Ніяких негативних моментів у мене не було. Я дуже задоволена залишилася лікуванням та своєї нової посмішкою. Рекомендую цю клініку всім. Мої доктора – Галя.

Юля

Встановлював у клініці зубної імплант. Процедура пройшла майже без болю, зараз імплант приживається. Своєчасно не пролікував дірочку в зубі, з часом вона розрослася і зуб розкришився. Довелося видаляти що залишилося і нерв. За допомогою прийшов до клініки KatanDent, де буквально за пів години імплант був поставлений. Все пройшло дуже швидко, доктора привітні, всім задоволений. Спасибі ще раз.

Валерій

Була в клініці вже не вперше. На цей раз моїм лікарем став Євген, після лікування зуба залишилися тільки позитивні враження, моя стара пломба, поставлена ​​ще в школі була успішно замінена на нову. Приємно приходити на прийом до дуже привітного стоматолога!

Тетяна
+38 093 690-62-11

Ходжу в клініку вже другий рік, всі лікарі стали як рідні! Робив недавно у Євгена ряд процедур, просидів в кріслі чимало часу, і не дарма. Все виконано по вищому розряду, Євген – справжній спец своєї справи, переконувався в цьому неодноразово. Ще раз спасибі велике!

Блінов Олексій Миколайович
(керівник компанії WebTeam)
+38 056 788-80-88