Знімне протезування зубів. Ціни на протезування зубів

Съемное протезирование зубовЗнімне протезування зубів відрізняється від незнімного протезування тим, що пацієнт може самостійно вводити і витягувати зубний протез з порожнини рота. Раніше зубні протези були дуже незручними, громіздкими, провокували роздратування.

Але сьогоднішнє знімне протезування зубів досягло великої досконалості завдяки впровадженню новітніх технологій і матеріалів. Нинішні матеріали для протезування гнучкі, міцні і абсолютно безпечні; всі вони виробляються з високою точністю, для кожного індивідуально.

Кріплення знімних протезів повністю виключає мимовільне його випадання. Також знімне протезування зубів має незаперечні переваги: ​​вони просто необхідні в літньому віці для відновлення втрачених зубів. Знімне протезування зубів відрізняється мінімальними протипоказаннями.

Знімні протези бувають декількох варіантів виконання. Існує частково знімний протез, який кріпиться за рахунок спеціальних гачків-кламерів на пластиковій або металевій основі. Якщо основа метал, то це бюгельні протези. Вони міцніші, добре фіксуються, рівномірно розподіляють навантаження на ясна і щелепу, не позначаються на дикції.

Повний знімний протез призначають тим пацієнтам, у яких відсутні всі зуби на щелепах або на одній щелепі. Спочатку повні протези дуже незвичні і викликають труднощі, так як повністю закривають ясна, впливають на смакові відчуття і мову.

Але всіх цих недоліків легко уникнути, якщо звернутися в наш Центр стоматології KatanDent. Вся продукція в нашому арсеналі виготовлена тільки з новітніх матеріалів, за сучасними технологіями. Так, повні знімні зубні протези виготовляються з гнучкого нейлону, він більш комфортний, антиалергенний, з хорошою фіксацією.

Якщо все ж дискомфорт при носінні протеза присутній, стоматолог призначає застосування спеціальних присмоктучих засобів. Вони спрощують носіння протеза, роблять його непомітним.

Знімне протезування зубів має ряд переваг. Протези не вимагають будь-якого спеціального догляду, гігієна порожнини рота спрощена, оскільки зубний протез можна зняти коли завгодно.

Одним з видів знімного протезування є бюгельне протезування. Для бюгельних протезів в якості опори можуть використовувати не тільки ясна, але і зуби. Такий протез більш естетичний, компактний, міцний і зручний. Характеризується меншою зношуваністю.Зубные протезы

Нейлонові зубні протези дуже гнучкі. Вони підходять для протезування багатьох клінічних випадків, годяться як для повних протезів, так і для часткових.

Нейлонові зубні протези також застосовуються для лікування хвороб нижніх щелеп, бруксизма, для виготовлення капп для спортсменів, відбілюючих капп.

Ціни на знімне протезування зубів в нашому центрі прийнятні навіть для пенсіонерів. Протези мають тривалий термін служби, імітують зовнішній вигляд справжніх зубів.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру відбілювання зубів, довідатися про ціни на видалення зуба, лікування карієсу Ви зможете у нас. «Центр стоматології Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.