Протезування на імплантах

Протезування на імплантахОстаннім часом протезування на імплантатах стало дуже популярною процедурою, і замінило собою звичайне протезування зубів.

Протезування на імплантах – це відновлення зуба або декількох зубів. Раніше таку функцію виконували знімні протези, які часто приносили тільки незручності, виглядали не дуже естетично, дратували слизову порожнину рота.

Протезування на імплантатах справило цілу революцію в області протезування зубів. Імпланти абсолютно не відрізняються від справжніх зубів, виконують всі ті ж функції, що і звичайні зуби і привабливо виглядають.

Переваги протезування на імплантатах:

  • Протезування на імплантатах дозволяє відновити втрачені зуби без препарування, з мінімальним зачіпанням сусідніх здорових зубів;
  • За допомогою імплантів можна позбутися дефекту навіть в самих важкодоступних ділянках;
  • Імплант не дає розсмоктуватися кістковій тканині в місцях, де були відсутні зуби, оскільки він дає навантаження на кісткову тканину, не даючи їй атрофуватися. За рік без зуба може бути втрачено близько 25% кісткової тканини, за наступні роки – всі 50%, що провокує зміну прикусу, зміщення зубів;
  • Імплант являє собою самостійну конструкцію, якій не потрібна опора на сусідні зуби, таким чином зуби захищені від зайвого навантаження як під час пережовування, так і в цілому.

Крім іншого, за допомогою імплантів можна зробити незнімні протези, поліпшити фіксацію колишніх знімних протезів. Протезування на імплантатах забезпечує швидке звикання до протезів, адже межі цих імплантів менше, ніж у стандартних протезів. Схожість з природними зубами стовідсоткова.

Протезування на імплантахПротезування на імплантатах покращує жувальний процес, що сприяє нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту.

Якщо всі вказівки лікаря і норми експлуатації протезів дотримані, термін служби протезів триває значно довше, ніж у звичайних протезів.

Протезування на імплантатах стане реальним виходом із проблеми навіть у найскладнішій ситуації, коли знімне протезування не рятує.

Навіть у випадку, якщо кісткова тканина вже атрофована, і її не вистачає, імплантація все одно буде здійсненна. Можливо, будуть проведені деякі операції підготовчого характеру: кісткова регенерація, відновлення кісткових блоків, синус- ліфтинг. Протезування на імплантатах допоможе Вам зберегти гарну бездоганну посмішку.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру протезування на імплантатах, переліковування каналів, довідатися про ціни на брекет-системи, шинування зубів Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.