Мікропротезування

МікропротезуванняМікропротезування зубів є справжнім досягненням стоматології, оскільки дозволяє здійснювати протезування зубів з мінімальним впливом на сусідні здорові зуби.

Мікропротезування зубів проводиться наступними способами:

  • мікропротезуванння за допомогою вкладок;
  • мікропротезуванння за допомогою штифтів;
  • адгезивне протезування зубів.

Досить часто мікропротезуванння замінює собою звичне пломбування зубів. Мікропротезування зубів дозволяє швидко і ефективно відновити зубний ряд , якщо пошкоджені пара зубів.

Вкладки і штифти , що застосовуються при мікропротезуванні дуже схожі на звичні пломби. Але все ж вони є мікропротезами, індивідуально виготовленими для кожного пацієнта в зуботехнічній лабораторії зі спеціальних композитів.

Високоякісні матеріали, що застосовуються при мікропротезуванні, дозволяють створити зуб, що не можна відрізнити від справжнього.

Мікропротезування зубів дозволяє реставрувати зруйновані зуби навіть у тому випадку, якщо пломбування не буде ефективним, або взагалі нездійсненним.

Мікропротезування за допомогою вкладок

Вкладки за своїм зовнішнім виглядом нагадують пломби, застосовуються з метою відновити частину зуба, якщо звичайне пломбування неможливе.

Зубні вкладки виготовляються індивідуально по зліпкам зубів пацієнта в спеціальній зуботехнічної лабораторії.

Мікропротезування за допомогою вкладок більш естетичне в порівнянні з пломбами, надійніше і якісніше.

Адгезивне протезування зубів

Мікропротезування

Адгезивне протезування зубів дозволяє повністю замінити протезом втрачений зуб або пару зубів.

Для адгезивного протезування на сусідніх здорових зубах роблять маленькі насічки, в які вставляють вкладки, як кріплення для протеза.

Якщо на цих здорових зубах вже були пломби, то їх замінюють новими вкладками.

У підсумку виходить досить естетична і надійна конструкція, з мінімальним впливом на сусідні зуби.

Мікропротезування за допомогою штифтів

Даний вид мікропротезування відновлює зуб навіть при значних зовнішніх руйнуваннях. Для цього в корінь зуба встановлюють штифт, на який надягають зубний протез, ідентичний здоровому зубу. При цьому сусідні зуби зачіпаються мінімально, та не обтачуються.

Записатися на прийом до стоматолога, здійснити мікропротезуванння зубів, пройти глибоке фторування, довідатися про ціни на терапевтичне лікування кіст, імплантологія зубів Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.