Глибоке фторування

Глибоке фторуванняГлибоке фторування зубів – дуже важлива процедура в профілактиці порожнини рота. Глибоке фторування допомагає запобігти появі карієсу і підтримувати ротову порожнину в здоровому стані.

Фтор є необхідним мінералом для зубів. При дефіциті фтору зубна емаль стоншується, з’являється підвищена чутливість зубів до гарячого, холодного, кислого, солодкого подразників. Збільшується ризик виникнення карієсу.

Цей мінерал потрапляє в наш організм переважно через воду. У багатьох західних країнах воду навіть спеціально фторують. У нашій державі ситуація складається трохи інакше, тому кожен повинен думати про здоров’я зубів самостійно.

Крім глибокого, існує також поняття просте фторування зубів. Це коли виготовлені зліпки зубів заповнюються розчином фтору і накладаються на зуби. Або ж ще простіше – за допомогою спеціальної кисті на зуби наноситься фторовмістовний лак. Але ці способи поверхневі.

Глибоке фторування зубів – набагато більш надійний і ефективний метод профілактики порожнини рота. Завдяки такому методу, фтор і кальцій глибоко прнизують емаль зубів, і вони міцнішають приблизно в 10 разів.

Етапи глибокого фторування

Глибоке фторуванняНа первинному етапі лікар-стоматолог проводить професійне чищення зубів, очищаючи зуби від зубного нальоту і каменів. Далі зуби просушуються потоком теплого повітря та на них наноситься спеціальна емаль, яка потім знову просушується.

Потім відбувається туширування зубів за допомогою тампона з молочком гідроокису міді і кальцію. Потім рот слід прополоскати водою. Концентрація фтористого кальцію в розчині при глибокому фторуванні перевищує в 5 разів концентрацію при простому фторуванні.

Глибоке фторування зубів гарантує ефективний і надійний захист від карієсу та інших захворювань порожнини рота. При фторування на поверхні зубів утворюється особливий шар, який підвищує міцність зубів і не дозволяє кальцію вимиватися з тканин. Глибоке фторування рекомендовано проводити раз на рік. Перед процедурою обов’язково проводиться діагностика зубів на наявність фтору в зубній емалі.

Переваги глибокого фторування:

  • якісна профілактика здоров’я зубів;
  • підвищення міцності емалі зубів;
  • підвищення міцності пломб;
  • нормалізація флори слизової оболонки ротової порожнини;
  • зменшення чутливості зубів.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру лікування пульпіту, довідатися про ціни на лікування ясен, пластинкові апарати Ви зможете у нас. «Центр стоматології Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.