Лікування вагітних

Лікування вагітнихЛікування вагітних у стоматолога є обов’язковим для кожної майбутньої мами, яка дбає про своє здоров’я і здоров’я майбутньої дитини.

Зі стоматологічними проблемами у вагітних потрібно боротися своєчасно, щоб не виникло будь-яких ускладнень. Різні патології можуть виникнути внаслідок порушення гормонального фону, зокрема гінгівіт ясен. Це захворювання може призвести до потрапляння в кров різних продуктів розпаду і розповсюджуватися по всьому організму, в тому числі потрапляти до плода.

Тому стоматологічне лікування вагітних дуже важливо. Окрім гінгівіту, можуть виникнути такі неприємні захворювання як пародонтит чи карієс через деяку втрату кальцію.

Центр стоматології KatanDent в Дніпропетровську рекомендує проходити профілактику та стоматологічне лікування вагітних для виявлення та усунення навіть найменших проблем зі здоров’ям порожнини рота. Пам’ятайте, хворі зуби – це осередок інфекції, яка стає загрозою майбутньому малюкові.

Профілактика і стоматологічне лікування вагітних

Стоматологи центру KatanDent у своїй практиці застосовують тільки передові технології і сучасні матеріали для якісного та ефективного лікування зубів у вагітних.

Лікування вагітнихРентгенографічні знімки робляться точково за допомогою захисного свинцевого фартуха.

Анестезія для вагітних використовується в мінімальних дозах безпечних препаратів саме для вагітних.

Наші фахівці забезпечать весь комплекс лікувальних заходів, які гарантують здоров’я Вам і Вашій майбутній дитині.

При виникненні будь-якого дискомфорту, а також просто для діагностики відвідуйте стоматологів сміливо.

Корисні поради вагітним

Дотримуйтесь наступних рекомендацій по догляду за порожниною рота, в якості профілактичних заходів здоров’я зубів і ясен.

  • ретельно чистіть зуби два рази на день, користуйтеся спеціальними ополіскувачами і зубною ниткою;
  • використовуйте зубну пасту з підвищеним вмістом фтору;
  • як можна частіше змінюйте зубні щітки, ретельно промивайте їх після кожного чищення зубів;
  • введіть у свій раціон більше продуктів, що містять кальцій;
  • при відвідуванні стоматолога неодмінно скажіть йому на якому Ви терміні вагітності.

Рекомендуємо відкласти лікування вагітних до другого семестру, коли фізичний і емоційний стан майбутньої мами стабілізується.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру установка люмінірів, довідатися про ціни на брекети, лікування зубів у дітей Ви зможете у нас. «Центр стоматології Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.