Лікування карієсу

Лікування карієсуЛікування карієсу – найпоширеніша процедура за якою звертаються до стоматолога.

Карієс – це утворення порожнини в зубі, внаслідок руйнування зуба через розчинення мінеральних речовин і твердих тканин.

Для своєчасного виявлення та лікування карієсу, звертайтеся до стоматолога. Досвідчені фахівці обов’язково допоможуть Вам вилікувати це неприємне захворювання.

Причини виникнення карієсу

Бактерії, що потрапляють в порожнину рота, викликають руйнування мінеральних речовин, що входять до складу зуба. Спочатку з’являється м’який наліт на поверхні зубів. Потім бактерії починають виділяти органічні кислоти, проникають в нижні шари оболонки зуба і руйнують її.

Також виникнення карієсу може викликати спадковий фактор, неправильне харчування, позбавлене достатньої кількості білків, фтору, мінералів, вітамінів. А вживання великої кількості солодкого негативно впливає на здоров’я зубів.

Симптоми карієсу

Карієс буває різних стадій. Спочатку з’являється темна плямочка, що не викликає ніякого дискомфорту. Далі пляма переходить у поверхневий карієс, з’являються короткочасні болі при температурному або механічному впливі на зуб. Потім з’являється каріозна порожнина. Глибокий карієс характеризується збільшенням каріозної порожнини, явними больовими відчуттями.

Якщо своєчасно не розпочати лікування карієсу, хвороба прогресуватиме, шкідливі бактерії проникнуть в пульпу, далі виникне періодонтит, втрата зуба та інші небезпечні ускладнення.

Лікування карієсу

Лікування карієсуВідвідуйте стоматолога щорічно. Самостійно буває досить складно помітити карієс на ранніх стадіях. А, якщо він вже виявлений, то самостійно ніяк не вилікувати. Лікування карієсу проводять стоматологи-терапевти.

Лікар індивідуально для кожного пацієнта підбере спосіб лікування. Чим раніше буде проведено лікування карієсу, тим краще.

На початковій стадії досить буде просто здійснити ремінералізацію. Якщо карієс середній або глибокий, проводиться обробка порожнини та пломбування зуба.

Лікування глибокого карієсу також проводиться з використанням лікарських прокладок, просочених гидроокисом кальцію, щоб забезпечити більш надійний захист ушкодженого зубу.

Профілактика карієсу

Отже, карієс виникає через погану гігієну порожнини рота, неправильне харчування і ще ряд факторів. Тому потрібно проводити ретельну індивідуальну гігієну, дотримуватися режиму харчування, регулярно відвідувати стоматолога.

Зуби потрібно чистити 3-5 хвилини два рази на день – вранці і ввечері. Застосовувати зубну нитку, ополіскувачі. Щороку необхідно проходити професійну чистку зубів у лікаря. Також можна пройти герметизацію фісур.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру установка люмінірів, лікування карієсу, довідатися про ціни на знімне протезування зубів, лікування ясен Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.