Установка штифтів

Установка штифтівУстановка штифтів призначається в разі, якщо потрібно відновити втрачений зуб. Зубний штифт – це стержень, який встановлюють в кореневий канал зуба, щоб зміцнити пошкоджений зуб. Також установка штифта проводиться перед протезуванням зубів за допомогою коронок.

Штифти виготовляються з дуже міцних матеріалів, що зберігають звичне навантаження на зуб, не створюючи дискомфорту.

На сьогоднішній день зубні штифти виконуються в різних варіантах, існують конічні штифти, циліндричні штифти, штифти з різьбленням або без нього. Зубні штифтові конструкції виконуються з різних матеріалів, їх вибір залежить від стану зуба, фінансових можливостей пацієнта і його переваг.

Металеві штифти роблять з титану, латуні, нержавіючої сталі, сплавів золота; неметалеві – із скловолокна або вуглепластика.

Найбільш поширеними є анкерні штифти, вони виробляються зі сплавів золота, латуні, паладію, титану.

Анкерні зубні штифти – це першопрохідці в питанні встановлення штифтів. У них є недоліки, такі як присутність корозії, необхідність реставрації фронтальних зубів, вони не завжди естетичні.

Більш сучасні скловолоконні штифти поступово витісняють анкерні. Вони прозорі, що важливо для реставрації передніх зубів, з більш надійною фіксацією.

Установка штифтів

Установка штифтівУстановка штифтів починається з роботи дрилем. Відбувається видалення залишків гутаперчі, яка залишається після лікування каналів. Далі за допомогою цементу штифт встановлюється на потрібному місці. На штифті виліплюється основа з пломбувального матеріалу, на яку надалі фіксується зубна коронка.

Установка штифтів має основну перевагу – це відновлення пошкодженого зуба.

Якщо в щелепі бракує якого зуба, погіршується процес пережовування, погіршується травлення, сусідні здорові зуби розхитуються. А установка штифтів більш щадна до емалі зубів, ніж звичайне протезування.

Основний недолік установки зубних штифтів – це досить чимала вартість, ймовірність повторного виникнення карієсу, і, як наслідок, необхідність проводити процедуру повторно.

Також установка штифтів протипоказана пацієнтам із захворюваннями нервової або кровоносної системи.

Записатися на прийом до стоматолога, встановити штифти, пройти лікування ясен, довідатися про ціни на видалення зуба, лікування карієсу Ви зможете у нас. «Центр стоматології Дніпропетровська KatanDent» до Ваших послуг.