Лікування пародонтозу

Пародонтоз – це дистрофічне ураження кісткової тканини навколо зуба. Пародонтоз є хронічним захворюванням, на відміну від пародонтиту, не запального характеру.

Пародонтоз виникає через порушення роботи внутрішніх органів людини. Найчастіше причиною стає нестача харчування зубної тканини внаслідок порушення роботи нервової системи і судин пародонту, через відкладення зубних каменів. Також пародонтоз може бути спадковим захворюванням.

Найчастіше дане захворювання спостерігається у літніх людей, але також може проявитися і у молодих людей, і навіть у дітей.

Пародонтоз вражає область одного зуба або відразу декількох зубів. З прогресуванням захворювання, кісткова тканина розсмоктується і зуби починають хитатися.

Причини виникнення пародонтозу

Основні першопричини розвитку пародонтозу – це відкладення зубного нальоту і каменю, і виникаючі через це запальні процеси. Другорядними причинами можуть бути різні хвороби внутрішніх органів: серцево-судинної, ендокринної системи, шлунково-кишкового тракту та інших систем організму людини.

Симптоми пародонтозу

Пародонтоз небезпечний тим, що практично ніяк не виявляється на першій стадії. Поразка зуба і руйнування кісткової тканини відбувається всередині, під яснами. З часом ознаки пародонтозу проявляються очевидніше: ясна значно тоншають, стають помітними коріння зубів, з’являється висока чутливість до перепадів температур. Далі змінюється відтінок зубів, з’являється ерозія зубної емалі. У підсумку пародонтоз стає запальним, зуби оголюються й випадають.

Лікування пародонтозу

Лікування пародонтозу засноване на лікуванні загальних захворювань організму, які спровокували його. Лікар призначає препарати, які покращують кровообіг ясен – масаж, дарсонвалізацію та ін.

Також призначається професійна чистка зубів, видалення каменів, різні ортопедичні процедури. При необхідності навіть усунення патологій хірургічно.

Пам’ятайте, профілактика та правильна гігієна порожнини рота завжди краще, ніж лікування. І не варто займатися самолікуванням, звертайтеся до фахівців.

Ціни на лікування пародонтозу варіюються залежно від ступеня складності захворювання і методів лікування.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти лікування пародонтозу, терапевтичне лікування кіст, довідатися про ціни на переліковування каналів, протезування на імплантатах Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.