Шинування зубів

Шинування зубів – стоматологічна процедура, яка зміцнює зуби, перешкоджаючи їх розхитуванню і випаданню, зміцнює тканини пародонту.

Якщо Ваші зуби стали хиткими через пародонтит, травми або з якихось інших причин, це може стати причиною для серйозного занепокоєння.

Щоб запобігти втраті зубів, проводиться процедура шинування зубів. Найчастіше шинування зубів робиться на верхні та нижні передні зуби.

Раніше шинування зубів робили за допомогою знімного протезування або зубних коронок. Цей спосіб шинування викликав дискомфорт у пацієнтів, і доводилося обробляти цілком здорові сусідні зуби. Сьогодні шинування зубів здійснюється за допомогою сучасних матеріалів, що не викликають ніяких незручностей.

Шинування зубів шинувальною ниткою

Технологія шинування спеціальною ниткою відбувається наступним способом:

  1. Призначається місцева анестезія;
  2. На лінгвальній поверхні хитаючихся зубів робиться спеціальна боріздка глибиною пів міліметра;
  3. Шинуюча нитка прокладається уздовж всієї боріздки. Матеріал нитки, як правило, – скловолокно;
  4. Шинуюча нитка закривається пломбувальним матеріалом.

Отже, шинувальна нитка з’єднує зуби в одну групу, роблячи їх нерухомими і стійкими. Якщо виникне навантаження на який-небудь зуб, вона буде рівномірно розподілена на коріння всіх об’єднаних зубів. Пародонтит в даній області припиняється.

Шинування зубів шинувальною ниткою проводиться на довгі роки. При цьому, якщо виникне необхідність видалити шинування, зуби можна буде легко запломбувати.

Шинування зубів знімними протезами

Знімні протези потрібні, якщо в ротовій порожнині немає одного або декількох зубів. Так як втрата зубів є першопричиною розвитку хвороб пародонту, в обов’язковому порядку потрібно ставити нові зуби і застосовувати шинування зубів щоб уникнути захворювань.

Шинування відбувається для кожного індивідуально, по унікальним конструкціям шин.

Іноді може проводитися тимчасове шинування зубів перед протезуванням. Це робиться для профілактики розвитку пародонтиту, пародонтозу або інших хвороб. Лікування у пародонтолога відбувається за певним графіком, складеним для кожного пацієнта в індивідуальному порядку, щоб досягти максимального ефекту від лікування.

Конструкція шини визначається залежно від характеру деформації, кількості відсутніх зубів, ступеня вираженості ураження ясен, від прикусу, віку пацієнта.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти шинування зубів, домашнє відбілювання зубів Opalescence, дізнатися про догляд за імплантами, 3D установка імплантів Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.