Лікування ясен

Догляд за порожниною рота передбачає не тільки уважне ставлення до здоров’я зубів, але і своєчасне лікування ясен.

Якщо будуть здорові ясна, то і зуби будуть міцними. У разі появи кровоточивості ясен при чищенні, неприємного запаху з рота, потрібно відразу ж звернутися за допомогою до лікаря-пародонтолога.

Десна виконують не тільки захисну і покривну функцію, а й займаються рівномірним розподілом навантажень при жуванні. Тому так важливо починати негайне лікування ясен при перших тривожних сиптомів.

На ранніх стадіях захворювання лікування ясен проводиться безболісно, швидко і ефективно. Лікар-пародонтолог проведе лікування ясен, лікування зубів, професійне чищення зубів, навчить пацієнта як правильно підтримувати гігієну порожнини рота, щоб уникнути гінгівіту та інших хвороб ясен.

Відкладення зубних каменів виникає через неякісну гігієни. Щоб цього уникнути, потрібно правильно чистити зуби, користуватися флоссом (зубною ниткою), ополіскувачами для рота або бальзамами. Дотримання цих простих рекомендацій підтримуватиме Ваші зуби і ясна здоровими.

Несвоєчасне лікування ясен може надовго затягнутися, якщо справа дійшла вже до пародонтиту. Пародонтит – це стрімко прогресуюче і дуже небезпечне захворювання. Якщо відкладати лікування пародонтиту, ризик втрати зуба збільшується. Симптоми пародонтиту: запалення ясен, оголення шийки зубів, поява гнійників в пародонтальних кишенях, зміщення зубів внаслідок їх рухливості, неприємний запах з рота і навіть збільшення лімфовузлів.

Причинами розвитку захворювань ясен може бути не тільки погана гігієна, а й старі протези, пломби, зубні коронки.

Рухливість зубів можна лікувати за допомогою шинування – зв’язування декількох зубів або всього зубного ряду по дузі.

Лікування ясен може відбуватися і радикальним методом – шляхом хірургічного втручання. Це видалення поганих м’яких тканин, трансплантація ясенного клаптя, заміна на біологічну кісткову мембрану. Дані способи лікування не дають довічної гарантії, але дозволяють привести стан ясен в норму. Ціни на лікування ясен в центрі стоматології KatanDent дуже прийнятні.

Щоб тривалий час підтримувати зуби і ясна в здоровому стані, потрібно дотримуватися всіх правил гігієни, режиму харчування, регулярно відвідувати стоматолога. Тоді лікування ясен і лікування зубів буде зводитися до профілактичних заходів.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти лікування ясен, довідатися про ціни на видалення зуба, лікування карієсу Ви зможете у нас. «Центр стоматології Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.