Лікування зубів у дітей. Дитяча стоматологія

Лікування зубів у дітейЛікування зубів у дітей вимагає особливого підходу, адже за своєю анатомічною будовою дитячі та дорослі зуби значно відрізняються.

Дитяча зубна емаль тонша і ще не повністю мінералізована. А внутрішньозубна порожнина з нервово-судинною тканиною набагато більша за розмірами, ніж у дорослої людини. Це є причиною швидко прогресуючого карієсу у дітей, який може перетворитися на пульпіт і періодонтит. Тому лікування зубів у дітей вимагає серйозного підходу і негайного звернення до лікаря при перших негативних симптомах.

Лікування зубів у дітей дуже часто супроводжується з подоланням страху стоматологів. Якщо одного разу був пережитий болючий досвід відвідування лікаря, то кожний наступний візит в клініку буде тяжким психологічно.

Так що з особливою відповідальністю потрібно здійснювати найперший прийом у стоматолога, найкраще, щоб це була просто гігієна порожнини рота, профілактичний огляд, який пройде безболісно та в ігровій формі. У цьому випадку довіра до дитячого стоматолога буде закладена з малих років.

Особливості лікування зубів у дітей

Лікування зубів у дітей має свої особливості. Лікування проводиться у зв’язку з протіканням патологій у роті, і навіть якщо виник хоч невеликий карієс, лікування потрібно проводити негайно.

Дуже ефективною є процедура сріблення зуба. Вона зможе зупинити розвиток карієсу.

Лікування зубів у дітейТакож ефективне пломбування зуба, яке проводиться під місцевою анестезією. Далі каріозна частина препарується, і безпосередньо пломбується спеціальними матеріалами з кальцієм у складі для мінералізації зубної емалі.

Лікування зубів у дітей не є у всіх випадках своєчасним, що може призвести до розвитку більш серйозних захворювань (наприклад, пульпіт). Лікування пульпіту молочних зубів має проводитися з урахуванням кореневих особливостей будови дитячого зуба. Коріння максимально наближені до зачатку постійного зуба, і з часом розсмоктуються. Тому видалення кореня зуба у дітей строго протипоказано, щоб не принести шкоду корінному зубу.

Для таких випадків був розроблений метод муміфікування пульпи, який зупиняє запальний процес і позбавляє від болю. Далі зуб пломбують.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру установка люмінірів, довідатися про ціни на брекет-системи, видалення нерва в зубі Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.