Дитяча стоматологія. Лікування зубів у дітей

Гігієна порожнини рота

Гігієна порожнини рота

Гігієна порожніні рота у дітей дуже важлива. Грамотна гігієна порожніні рота у дитини – запорука краси і здоров’я його зубів надалі.

Виправлення прикусу у дітей

Виправлення прикусу

Виправлення прикусу у дітей – найважливіше завдання ортодонтів. Здоров’я зубощелепної системи впливає на здоров’я організму в цілому.

Лікування стоматиту у дітей

Лікування стоматиту

Стоматит часто вражає слизову дітей. Лікування стоматиту найчастіше доводиться на ранній дитячий вік. Ціни на лікування стоматиту.

Лікування зубів у дітей

Лікуванням зубів у дітей

Лікування зубів у дітей вимагає особливого підходу. Лікуванням зубів у дітей і профілактикою здоров’я зубів у дітей повинні займатися батьки.

Видалення зубів у дітей

Видалений зубів у дітей

Видалений зубів у дітей – це швидкий процес, так як молочні коріння добре розсмоктуються, вирвати їх не представляє особливої ​​праці.


Дитяча стоматологія – одна з найважливіших і перспективних галузей стоматології та всієї медицини в цілому. Дитяча стоматологія – це галузь медичної науки, що займається дослідженням причин виникнення, протікання, профілактики та способів лікування захворювань порожнини рота у дітей.

У нашому центрі стоматології KatanDent є дитячий кабінет, оснащений за всіма сучасними вимогами, в якому трудяться лікарі, спеціалізація яких – лікування зубів у дітей.

Здоров’я дітей – забуття будь-якого батька, тому так важливо знайти гарного стоматолога, якому можна було б беззастережно довірити своє чадо.

В останні роки дитяча стоматологія отримала великий розвиток. Були вивчені новітні наукові дані, розроблені нові методики профілактики і лікування зубів у дітей. Також розроблені нові матеріали для пломб, брекетів і т. д.

Тепер лікування зубів у дітей відбувається без страху стоматологів і без болю. На прийомі у дитячого стоматолога застосовуються тільки сучасні методи анестезії.

Візит до лікаря в нашому центрі обов’язково запам’ятається Вашим дітям. Прийоми викликають тільки позитивні емоції у дітей. В наявності у нас є кольорові пломби, коронки, красиві брекет-системи. Профілактика порожнини рота дуже приємна процедура. Смачні зубні пасти, яскраві і барвисті зубні щітки з зображеннями улюблених мультяшних героїв – все це перетворює відвідування стоматолога в гру.

Дитяча стоматологія нерозривно пов’язана з дитячою психологією. У доктора поведінка дорослих і дітей відрізняється, тому індивідуальний підхід до кожного просто необхідний. Наші дитячі стоматологи вистроюють відносини з дітьми в ігровій формі, завойовують довіру кожного пацієнта. А успіх у взаєминах – це вже перший крок до успішного лікування.

Батьки також повинні внести свій внесок перед прийомом до стоматолога. Не потрібно розповідати історії про те, як ви в дитинстві боялися лікарів і як було боляче видаляти зуб. Слід сказати, що добрий доктор лише зробить зубки здоровими.

Перший профілактичний візит до стоматолога потрібно здійснити в 2-2,5 року, коли молочний прикус вже сформований. За формуванням зубощелепної системи також повинен стежити дитячий лікар-педіатр, який у свою чергу, зобов’язаний нагадати батькам і виписати направлення до дитячого стоматолога.

У нашому центрі стоматології висококваліфікованиі фахівці здійснюють гігієну порожнини рота, виправлення прикусу, лікування стоматиту, лікування зубів у дітей, видалення зубів та інші стоматологічні процедури.

Обов’язково дотримуйтеся рекомендацій дитячого лікаря, і тоді Ви збережете зуби Вашої дитини здоровими і красивими.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру установка люмінірів, довідатися про ціни на протезування зубів, лікування ясен Ви зможете у нас. «Центр стоматології Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.