Виправлення прикусу

Исправление прикусаВиправлення прикусу стає все більш популярним. При чому виправлення прикусу актуально як у дітей, так і у дорослих. Існує декілька методів лікування прикусу. Правильно підібраний метод і регулярність візитів на огляд до лікаря гарантують, що виправлення прикусу буде проведено успішно.

Зубощелепні патології лікуються знімними і незнімними апаратами. Знімні – це капи, трейнери, пластинкові апарати. Незнімні – брекет-системи.

Вибір методу лікування проводиться з врахуванням індивідуальних особливостей кожного конкретного пацієнта, його віку, скарг, будови щелепи, особливостей патології.

Виправлення прикусу у дорослих дещо складніше, ніж виправлення прикусу у дітей, так як зростання лицьового скелета вже припинилося, а кісткова тканина ущільнилась.

Безумовно, виправлення прикусу цілком реально і в старшому віці, але вимагає більш пильного прямування всіх вказівок та інструкцій, а також треба приділяти більше уваги закріпленню результату лікування.

Тривалість і характер лікування визначається ступенем патології прикусу. Як правило, позитивний результат досягається на протязі року-двох активного лікування.

Ціни на виправлення прикусу варіюють також від ступеня складності захворювання. Вартість обладнання для лікування залежить від виду, фірми виробника. Правильно підібрати вид лікувального обладнання може тільки професійний лікар-ортодонт.

Виправлення прикусу без брекетів

У разі, якщо Вас бентежать брекети і вони є єдиною перешкодою на шляху до лікування, то інші ефективні способи виправлення прикусу спеціально для Вас. Деякі з них застосовуються тільки у взаємодії з іншими методами лікування, для закріплення позитивного результату.

Виправлення прикусу капою

Капа являє собою знімний апарат з прозорого полімеру. Капа непомітна, не приносить дискомфорту, безпечна для зубної емалі, характеризується швидким звиканням. Гігієна порожнини рота повністю дотримується, так як капу можна легко самостійно зняти під час їжі і при чищенні зубів.

Капа виготовляється індивідуально для кожного пацієнта згідно рентгенограмі. За весь період лікування може знадобитися кілька по черзі змінюваних кап. Виправлення прикусу капою в середньому триває близько року.

Хірургічне виправлення прикусу

Исправление прикусаДаний метод застосовується у випадках, коли традиційне виправлення прикусу не дієве. Коли мають місце деформації зубощелепної системи, асиметрія пропорцій щелепи.

Хірургічне виправлення прикусу проводиться під загальним наркозом, при цьому лікар робить надріз в кістковій тканині в зоні переміщуваних зубів.

Після операції повернення до нормального життя відбувається на протязі 2-3 тижнів. Іноді після операції призначаються брекети.

Лазерне виправлення прикусу

Лазерне виправлення прикусу призначається в сукупності з іншими методами ортодонтичного лікування. Лазер добре сприяє швидкій регенерації тканин, перешкоджає ускладненням. Найчастіше його призначають після хірургічного втручання.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру виправлення прикусу, лікування пульпіту, довідатися про ціни на лікування ясен, пластинкові апарати Ви зможете у нас. «Центр стоматології Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.