Брекет-системи

Брекет-системи – це ортодонтичні апарати, які служать для виправлення нерівного прикусу, вирівнювання зубів. Нинішні брекет-системи естетичні, високоякісні, ефективні та не доставляють незручностей під час носіння.

Сьогодні мати гарну рівну посмішку може кожен, достатньо звернутися до лікаря-ортодонта і він допоможе Вам виправити прикус. Сучасні брекет-системи бувають різних видів, виготовлені з різних матеріалів.

Види брекет-систем

Брекет-системиБрекет-системи класифікуються за матеріалом виготовлення, за способом розміщення на зубах і за способом фіксування дуги з брекетами.

Металеві брекети. Метал – це найдавніший матеріал, з якого виготовляються брекет-системи. Основні метали застосовувані в ортодонтії: нікельовані сплави, титан, золото та інші. Металеві брекети досить помітні, це їх основний недолік.

Пластикові брекети. Вони бувають як кольоровими, так і кольору зубної емалі. Безбарвний пластик малопомітний, а різнокольорові брекети як правило ставлять дітям. Пластикові брекет-системи досить крихкі і мають властивість фарбуватися.

Керамічні брекети дуже естетично виглядають, практично непомітні на зубах, відрізняються високою міцністю, не схильні фарбуванню. Ціни на керамічні брекет-системи вище, ніж на брекети з металу чи пластика.

Сапфірові брекети виготовлені зі штучного кристала сапфіра, відносяться до групи керамічних брекетів, прозорі, не фарбуються, не накопичують зубний наліт. Сапфірові брекети дуже привабливі і надійні. Вартість сапфірових брекетів досить висока.

Брекет-системиКомбіновані брекет-системи – при виготовленні яких використовується кілька матеріалів, наприклад, кераміка і метал.

Також брекет-системи підрозділяються на вестибулярні брекети і лінгвальні брекети. Перші кріпляться на зовнішній стороні зубного ряду, другі – на внутрішній. Лінгвальні скоби не помітні для оточуючих, але більш дорогі, і можуть підійти далеко не в кожному випадку. Також лінгвальні брекет-системи зменшують розмір порожнини рота, через що змінюється і дикція, для догляду за ними потрібна більш трудомістка гігієна порожнини рота.

Записатися на прийом до стоматолога, встановити брекет-системи, пройти лікування стоматиту, довідатися про ціни на пломбування зубів, установка імплантів Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.