Двоетапна імплантація

Двоетапна імплантація здійснює імплантацію зубів поетапно. На першому етапі встановлюється внутрішньокістковий елемент. Потім йде етап імплантації, після чого безпосередньо установка абатменту (опорної голівки) на внутрікістковий елемент.

Далі на абатмент встановлюють коронку. Двоетапна імплантація, на відміну від одноетапної імплантації, дає можливість імпланту поступово приживатися. Це підвищує ймовірність успішного результату.

Перший етап

Спочатку йде підготовка кісткового ложа перед установкою імплантів. Для цього зрізаються слизисто- надкісткові клапті і робляться маленькі поглиблення в кістковій тканині. Далі в кістки встановлюють направляючий канал. При цьому враховується, що глибина направляючого каналу повинна відповідати висоті внутрикістковоі частини імпланта.

Після всіх попередніх робіт, канал розширюють свердлом, а потім розробляють кісткове ложе мітчиками або фрезами, залежно від типу імплантів (гвинтові, циліндричні). Потім в підготовлене ложе встановлюють імплантант, закріплюють заглушкою і пришивають слизисто-надкісткові клапті.

Вся процедура займає приблизно годину, проводиться під місцевою анестезією. Потім слідує етап загоєння і вкорінення імплантів в кістки, який триває 3-6 місяців.

Другий етап

Другий етап імплантації – це установка абатменту (опорної голівки). При цьому розрізають слизову оболонку, виймають заглушку і вгвинчують формувач ясен, який з часом і замінюється абатментом.

Процедура триває не більше 30 хвилин, а загоєння – тиждень . Таким чином, всі хірургічні втручання закінчені.

Третій завершальний етап

Робляться знімки зліпків, за якими зубний технік буде виготовляти коронки і підганяти абатмент спеціально для кожного конкретного випадку, враховуючи індивідуальні побажання пацієнта. Абатмент – це сполучна частина між коронкою і імплантом.

Ціни на двоетапну імплантацію цілком доступні, а підсумкова краса усмішки – безцінна.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти двоетапну імплантацію, відбілювання зубів, довідатися про ціни на видалення зуба мудрості, лікування пародонтиту Ви зможете у нас. «Центр стоматології Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.