Зуби за годину з технологією M-guide

Комп’ютерні, цифрові технології – це невід’ємна частина сучасного життя. Вони знаходять застосування в самих різних сферах, і стоматологія не виняток. Завдяки такому розвитку, наука виведена на рівень майбутнього.

Що ж таке технологія M- guide?

Технологія M- guide – це комплекс систем, який складається з віртуального планування майбутньої установки імплантів та проведення процедури імплантації хірургічним методом.

Переваги технології M-guide безперечні. По-перше, відбувається абсоютно точний збір інформації завдяки докладному зображенню, отриманому на комп’ютерній томографії. По-друге, програмний софт форматує цифрові дані в 3D зображення і моделі з граничною точністю.

Детальна візуалізація дозволяє при подальшій роботі враховувати навіть дрібні особливості будови щелепи, щільності кістки з метою найкращої установки імпланта.

Технологія M-guide відбувається таким чином: стоматолог робить знімки зліпків, зубний технік виготовляє рентгенологічний шаблон для пацієнта, потім йде безпосередньо імплантація зубів. Все досить просто, якісно і швидко. Саме тому дана технологія отримала назву «зуби за годину».

На етапі хірургічного втручання виготовлений шаблон фіксують в порожнині рота, зайві м’які тканини при цьому можуть бути видалені бесшовно. Після чого імпланти встановлюються миттєво.

Пацієнт значно економить свій час, отримуючи нові зуби відразу ж після операції. Травматичність і негативний результат виключені, завдяки попередньому комп’ютерному плануванню.

Система M-guide дуже спростила життя фахівцям, скоротивши кількість оперувань: видалення зуба та імплантація об’єднані в один етап.

Також з плюсів – економія дорогоцінного часу. Реабілітація після операції виключає труднощі з дикцією, функціонування зубощелепної системи не змінено, привабливий ітог гарантований.

Робота зубного техніка спрощена, оскільки відразу ж розробляються правильні 3D моделі позиціонування імплантів.

Записатися на прийом до стоматолога, зробити процедуру зуби за годину з технологією M-guide, довідатися про ціни на брекет-системи, видалення нерва в зубі Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.