Установка імплантів

Установка імплантів насправді зовсім не така вже кривава процедура, як багато хто собі її уявляє.

На сьогоднішній день установка імплантів – це цілком буденна операція, часом навіть видалення зубів може бути на порядок складніше і проходити довше.

Установка імплантів все ж вселяє страх, як і будь-який страх чогось невідомого. Тому розглянемо з яких етапів складається стандартна установка імплантів.

Процедура установки імпланта зуба

Установка імплантів зуба у професіоналів центру стоматології KatanDent займає приблизно 20 хвилин. Зуби мудрості дещо довше. Установка імплантів проводиться тільки із застосуванням високоякісного сучасного обладнання та фрез для свердління.

У цій тонкій роботі не допускаються ніякі помилки, адже будь-яка огріха може привести до відторгнення. Але все ж існує група людей, організм яких не уживається з імплантом. Якщо Ви входите в дану групу ризику, лікар-імплантолог неодмінно це виявить і прийме відповідні заходи.

Що необхідно робити після установки імпланта

Установка імплантів, хоч і невелика, але все ж операція, і відразу після її завершення потрібно прийнятий знеболююче, і потім ще таблетку перед сном. Прийом антибіотиків не завжди необхідний, при потребі їх призначить лікар.

Також рекомендовано прикладати холод до щоки, щоб уникнути утворення набряків або синяка. Не плануйте відразу ж після імплантації серйозні ділові зустрічі, не водіть автомобіль і відмініть всі справи, пов’язані з підвищеною увагою. Уникайте фізичних навантажень, різких перепадів температури.

Вартість установки імплантів буде варіювати залежно від кількості замінюваних зубів, від використовуваних матеріалів, їх фірм-виробників.

Найпопулярнішим матеріалом для виготовлення зубних імплантів є титан. Але все ж ціни на імплантацію будуть більше залежати від рівня валіфікаціі і майстерності імплантолога.

Імпланти максимально схожі з природними зубами, на перший погляд їх не відрізниш від натуральних. Таким чином, установка імплантів – це швидкий, сучасний і дієвий спосіб відновлення втрачених зубів.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру установка імплантів, установка люмінірів, довідатися про ціни на брекети, лікування зубів у дітей Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.