Системи імплантації зубів

Системи імплантації зубівНа сьогоднішній день системи імплантації зубів дуже поширені. Існує безліч фірм-виробників імплантів як вітчизняних, так і закордонних.

Всі системи імплантації зубів мають відмінності між собою. Ціни на системи імплантації зубів варіюються залежно від матеріалів виготовлення, фірми- виробника та інш.

Досить дорогими, але дуже довговічними вважаються імпланти марки Implantium, вони можуть прослужити все життя.

Також популярні імпланти від фірми Bicon. Вони ідеально підходять для моментальної імплантації, їх можна встановлювати відразу після видалення зуба. Імпланти підходять навіть в ситуаціях з недоліком кісткової тканини в порожнині рота. Завдяки особливій конструкції імпланти Bicon швидко приживаються, стійко тримаються в корені, їх можна ставити як з коронкою, так і без неї.

Ізраїльські системи імплантації зубів MIS цілком демократичні в ціновому відношенні, добре підходять для класичної та експрес імплантації. Відрізняються високою міцністю, не травмують кісткову тканину при установці.

Імпланти марки BOI також міцні, надійні, підходять при нестачі кісткової тканини, оказують бактерицидну дію.

Шведські системи імплантації зубів AstraTech виготовлені за новаторським підходом, з високоякісного титану, мають безліч світових сертифікатів якості. Дуже надійні, мають ряд переваг перед имплантами інших марок, завдяки спеціальній обробці забезпечують швидке приживлення. Ідеальні для експрес імплантації. Системи AstraTech мають високу, але виправдану вартість.

Системи імплантації зубів від російської фірми НІКО (NIKO) зроблені на основі німецьких матеріалів і технологій. Мають великий асортимент форм. Ціни на системи імплантації зубів НІКО відповідають якості.

Системи імплантації зубів Alpha BIO ізраїльського виробництва прості і міцні, відрізняються швидкою установкою і швидким приживанням.

Системи імплантації зубівКомпанія Nobel стоїть біля витоків сучасної імплантології, сьогодні близько 40% всіх імплантологів користуються продукцією цієї компанії. Імпланти Nobel найкращим чином підходять для пацієнтів, у яких присутня нестача кісткової тканини, виготовлені з високоякісного титану, практично ніколи не відторгаються.

Системи імплантації зубів Straumann на сьогоднішній день є єдиними імплантами, на які виробник особисто дає довічну гарантію. Приживання імплантів даної марки відбувається всього протягом місяця. Компанія Straumann постійно вдосконалює свою продукцію, розширює її асортимент.

Імпланти XIVE від німецької компанії Dentsply Friadent відрізняються високою якістю, досить доступною ціною, а також мінімальним відсотком відторгнення.

Записатися на прийом до стоматолога, встановити системи імплантації зубів, пройти лікування пародонтиту, довідатися про ціни на протезування зубів, установка вінірів Ви зможете у нас. «Центр стоматології Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.