Догляд за імплантами

Догляд за імплантами є обов’язковою процедурою після імплантації. Лікар-імплантолог центру стоматології KatanDent обов’язково розповість кожному пацієнту в індивідуальному порядку яким повинен бути догляд за імплантами.

Догляд за імплантами зовсім не складний і не вимагає особливих зусиль. Найголовніше-це дотримання гігієни порожнини рота.

Догляд за імплантами проходить в три етапи: чистка зубною щіткою, чищення зубною ниткою і полоскання ополіскувачем.

Чистка зубною щіткою

Чистити імпланти і прилеглі ясна потрібно, як і звичайні зуби, двічі на день – вранці і ввечері. Не забувайте пройтися щіткою по міжзубних просторах і внутрішній стороні зубів.

Зубна паста може бути будь-яка, зубна щітка – неодмінно з м’якою щетиною. Міжзубний простір краще чистити пучковими щітками, вони краще добираються до важкодоступних місць.

Догляд за імплантами за допомогою зубної щітки такий же, як і для природних зубів: вгору-вниз для чищення імплантів, масажні кругові рухи для ясен.

Чистка зубною ниткою (флоссом)

Догляд за імплантами за допомогою флосса обов’язковий. Форма зубної нитки буває пласка і кругла. Перша краще підходить в тих випадках, коли проміжок між зубами дуже вузький.

Зубна нитка просовується між зубами і акуратними рухами нею вичищаються залишки їжі. Потім флосс протягується через внутрішню сторону зуба, у вигляді букви П і поступальними рухами очищається лингвальна частина імпланта.

Нижня частина імпланту чиститься зубною ниткою з нанесенням на неї невеликої кількості пасти, щоб напевно не травмувати ділянку ясен.

Міжзубні проміжки добре чистяться іригаторами. Напір водяного струменя вичищає і важкодоступні місця.

Полоскання рота

Після чищення зубів зубною щіткою і ниткою, потрібно добре прополоскати рот водою, краще за допомогою спеціальних ополіскувачів. Їх вільно можна придбати в будь-якій аптеці, але все ж попередньо порадьтеся з Вашим стоматологом. І пам’ятайте, полоскання рота – це тільки лише додатковий догляд за імплантами.

Записатися на прийом до стоматолога, дізнатися яким повинен бути догляд за імплантами, пройти процедуру відбілювання зубів, довідатися про ціни на видалення зуба, лікування карієсу, протезування на імплантатах Ви зможете у нас. «Центр стоматології Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.