3D установка імплантів

3D установка імплантів (зубне моделювання) – сучасна методика в імплантології. 3D установка імплантів і 3D моделювання в цілому – це віртуальне планування різних зубних операцій.

Комп’ютерні технології допомагають з високою точністю складати план лікування, враховуючи будову зубощелепної системи пацієнта, положення нервових закінчень, оцінювати майбутні результати. Помилки при оперуванні зведені до мінімуму. 3D моделювання і 3D установка імплантів також дозволяють виготовляти зубні протези, максимально схожі на природні зуби.

3D установка імплантів. Переваги.

Безпека. Тривимірні моделі щелепи пацієнта дозволяють з гранично високою точністю визначити місце розташування всіх зубів, гайморових пазух, тому їх пошкодження, а також пошкодження нервових закінчень виключені.

3D візуалізація. Завдяки об’ємним моделям, імплантолог може показати пацієнтові майбутню розстановку імплантів, наочно показати всі етапи операції, провести необхідні розрахунки з максимальною точністю.

Висока точність. 3D модель зображення можна повертати і розглядати під різними кутами, щоб підібрати найбільш кращий варіант для установки імпланта.

Натуральне протезування. Всі зубні протези і коронки виготовляються автоматично, за допомогою унікального роботизованого обладнання. Для цього порожнину рота сканують, потім спеціальними програмами створюється віртуальна модель щелепи і імпланта з протезом. Далі проект моделювання втілюється в життя.

3D установка імплантів дозволяє пацієнтові економити свій дорогоцінний час, зводить всі ризики до мінімуму.

3D установка імплантів – це сучасний, інноваційний і абсолютно безпечний спосіб імплантації нових зубів. Високотехнологічне обладнання дозволяє виготовляти зубні протези індивідуально для кожного пацієнта, а також підбирати потрібне місце під імплант, всі помилки виключені.

Центр стоматології KatanDent має у своєму арсеналі все необхідне обладнання для 3D установки імплантів. Новітні технології до Ваших послуг.

Записатися на прийом до стоматолога, встановити зубні імпланти 3D, пройти повторне ендодонтичне лікування, установку люмінірів, довідатися про ціни на зубні протези, лікування зубів у дітей Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.