Лікування пульпіту

Лікування пульпітуЛікування пульпіту потрібно проводити негайно, адже пульпіт – це запалення пульпи, судинно-нервового пучка зуба. Пульпіт є ускладненням карієсу, може виникнути внаслідок неякісної пломби, невірного препарування зуба, травми зуба та інш.

Гострий пульпіт супроводжується сильними болями, які посилюються вночі, під час їжі, при впливу різних температур. Біль може віддавати у вухо, в скроню. На перших стадіях розвитку хвороби біль не занадто сильна і швидко проходить, тому пацієнти не поспішають проводити лікування пульпіту.

Але з часом болі посилюються, стають більш тривалими, та не заспокоюються знеболюючими засобами. Найчастіше саме на цій стадії стоматологи бачать у себе на прийомі хворих пульпітом.

Якщо лікування пульпіту не проводиться, хвороба переходить у стадію хронічної, часто протікає безсимптомно. Але це тільки лише примарне щастя: запальний процес нікуди не дівається, а, навпаки, прогресує, поширюється на навколишні тканини, призводить до періодонтиту або навіть до втрати зуба.

Іноді пульпіт з самого початку протікає безсимптомно, особливо при зниженому імунітеті, і виявляється тільки на прийомі у стоматолога. Не забувайте про профілактику стоматологічних захворювань, регулярні огляди дозволяють виявляти патології на ранніх етапах.

Лікування пульпіту здійснюється під місцевим наркозом. При лікуванні, пульпа та продукти її розпаду видаляються повністю, канали ретельно дезінфікуються, знищуються злоякісні бактерії. Далі йде пломбування для закриття від ще одного можливого ураження бар’єру між зубними каналами і порожниною рота.

У центрі стоматології KatanDent застосовуються тільки новітні сучасні технології лікування пульпіту.

Лечение пульпитаПам’ятайте, самолікування часто призводить до небажаних і сумних наслідків. Лікування пульпіту в домашніх умовах варто проводити тільки при умови виклику лікаря додому, і якщо в нього будуть всі необхідні професійні прилади. А лікування пульпіту народними засобами краще не вживати.

Найбільш частим ускладненням є періодонтит – запалення тканин, що оточують коріння зуба. Лікування періодонтиту також потрібно проводити негайно, так як це захворювання дуже небезпечне. А при хронічному періодонтиті часто виникають гранульоми, околокореневі кісти зуба. У цьому випадку вже потрібно хірургічне втручання, видалення зуба, щоб запобігти потраплянню інфекції в кров і подальшому поширенню по всьому організму.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру лікування пульпіту, довідатися про ціни на витяг старих штифтів і вкладок, мікропротезуванння Ви зможете у нас. «Центр стоматології Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.