Повторне ендодонтичне лікування

Повторне ендодонтичне лікуванняПовторне ендодонтичне лікування має не менш важливе значення, як і первинне. Ендодонтичне лікування уявляє собою лікування кореневих каналів зуба. Багатьом знайомий зубний біль і всі неприємності, з ним пов’язані. Лікарі-ендодонти займаються лікуванням кореневих каналів, судинно-нервового пучка (пульпа), що знаходиться в порожнині зуба.

Ендодонтичне лікування необхідно проводити в разі, якщо хвороботворна інфекція поширюється на пульпу, адже тоді запалення є незворотнім.

Суть ендодонтичного лікування полягає в тому, щоб позбутися від усієї присутньої інфекції. Для цього забезпечується доступ до зубного каналу, віддаляється судинно-нервовий пучок, потім відбувається механічне розширення каналу, обробка його антисептиками, підготовка каналу до пломбування і безпосередньо саме пломбування зуба надійним герметичним матеріалом.

Лікування каналів зуба досить складна процедура, яка не завжди гарантує збереження позитивного результату на все життя. У такому випадку необхідно повторне ендодонтичне лікування. Таке лікування вимагає досить тривалого часу, і часто спостерігається недотримання протоколу ендодонтичного лікування.

Серед пацієнтів дуже поширена думка, що якщо вже раніше вилікуваний зуб захворів знову, його потрібно тільки видаляти. Але повторне ендодонтичне лікування може врятувати навіть зуб зі складною структурою каналів, великими околокорневими дефектами, наявністю зламаного інструменту в каналі.

Матеріально-технічне оснащення нашого центру стоматології KatanDent відповідає всім сучасним вимогам, а всі лікарі – справжні майстри своєї справи і мають великий клінічний досвід.

Повторне ендодонтичне лікуванняУ нашому центрі стоматології в наявності є все потрібне обладнання для якісного і безболісного проведення навіть найскладніших процедур: операційний мікроскоп, комп’ютеризовані системи, нові ультразвукові технології, сучасні системи для пломбування каналів розігрітою гутаперчею, ну і найголовніше – досвідчені й уважні фахівці.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру повторне ендодонтичне лікування, установка люмінірів, довідатися про ціни на брекети, лікування зубів у дітей Ви зможете у нас. «Центр стоматології Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.