Витягування старих штифтів і вкладок

Витягування старих штифтів і вкладокВитяг старих штифтів і установка зміцнювальних вкладок – це завершальний етап лікування каналів кореневих зубів. Роль вкладок виконують штифти, виготовлені зі спеціальних матеріалів.

По суті термін служби штифта в зубі прирівнюється до всієї тривалості життя людини. Однак, за конкретних умов, цей термін може значно скорочуватися. Такими причинами можуть бути перепади температури, надмірна вологість, вплив світового або ультрафіолетового випромінювання.

Тому витяг старих штифтів став проблемою для багатьох пацієнтів стоматологічних клінік при повторному лікуванні зубів.

Витяг старих штифтів може викликати складність у випадку, якщо штифт виготовлений з дешевого металу, зі складним різьбленням. Це може спровокувати виникнення тріщин в корені зуба та інші неприємні наслідки при його витягуванні.

Штифт – це мінішуруп з різьбленням. Щоб коректно витягти штифт потрібно дотримуватися ряду правил, щоб лікування каналів зуба пройшло як годиться.

Витяг старих штифтів виконується нашими фахівцями абсолютно безболісно і високоякісно завдяки застосуванню сучасних технологій лікування зубів.

Центр стоматології KatanDent здійснює вилучення старих штифтів і вкладок за допомогою спеціального мікроскопа, який дозволяє стежити за всім процесом процедури, бачити навіть найменші тріщини на зубі, і навіть знімати процес на фото- та відеокамеру.

Витягування старих штифтів і вкладокЕтапи вилучення старих штифтів і вкладок:

  • зняття з хворого зуба коронки;
  • ретельний аналіз головки штифта;
  • безпосередньо витяг штифта ультразвуковими насадками за кілька хвилин;
  • Таким чином, витяг старих штифтів відбувається без найменшого ушкодження кореневої системи зуба.

Записатися на прийом до стоматолога, вилучити старий штифт, пройти процедуру відбілювання зубів, довідатися про ціни на видалення зуба, лікування карієсу, протезування на імплантах Ви зможете у нас. «Центр стоматології Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.