Установка зубного імпланта Дніпропетровськ

Установка зубного імпланта ДніпропетровськБагато пацієнтів уявляють собі таку процедуру як установка зубного імпланта Дніпропетровськ дуже складною, болючою і кривавою. Але це зовсім не так. Лікарі Центру стоматології Дніпропетровська KatanDent запевняють, що установка зубного імпланта Дніпропетровськ – стандартна і буденна стоматологічна маніпуляція.

Часом видалення зуба може відбуватися куди більш складніше і важче.

Процедура протезування зубів і установка зубного імпланта Дніпропетровськ нерозривно пов’язані. Технічна реалізація кореневого імпланта і його установка впливають на подальший приживлення і його довговічність.

Установка зубного імпланта Дніпропетровськ – це хірургічна процедура, що вимагає певної підготовки пацієнта, проходить постадійно:

1 . Підготовка щелепи до імплантації.

Щоб сформувати майбутнє ложе для імпланта, надрізається слизова, потім відділяється ясна і окістя, щоб дістатися до кістки щелепи. Після цього відбувається обробка оголеної поверхні і позначається місце, де буде проведена установка зубного імпланта Дніпропетровськ.

2 . Свердління ложа для імпланта.

Тонким свердлом здійснюється свердління місця під імплант необхідної довжини, потім отвір розширюється до потрібних параметрів. Для більш точного свердління часто використовують змодельовані шаблони з отворами. Все проходить дуже чітко: глибина свердління контролюється спеціальним глубиноміром. А різьблення під зубний імплант робиться спеціальними мітчиками.

3 . Установка зубного імпланта Дніпропетровськ.

У підготовлений отвір імплант угвинчується за допомогою спеціального пристрою. Далі в місце майбутньої установки абатменту встановлюється заглушка, завдяки якій тканини ротової порожнині не вростають у внутрішній різьбові канал.

4 . Зашивання.

Після всіх перерахованих вище процедур, відбувається зашивання всіх надрізів, все клаптики слизової повертаються на місце. Відбувається завершення процедури установка зубного імпланта Дніпропетровськ.

Післяопераційний період зазвичай проходить безболісно і двольно легко, у зв’язку з невеликою травматичністю. Стоматологічний центр Дніпропетровськ KatanDent гарантує мінімальний ризик і максимальний результат імплантації.