Негайна імплантація Bio3

Негайна імплантація Bio3Досить часто виникають випадки, коли видалення зуба неминуче. Це завжди не приємно, особливо якщо це зуб на лінії посмішки. Виникає дискомфорт, стрес, ставиться під питання звичний спосіб життя, спілкування, робота з людьми. У такому випадку на допомогу приходить негайна імплантація Bio3, коли зубний імплант встановлюється відразу після видалення, не чекаючи загоєння рани.

Негайна імплантація ще пару років тому викликала глибокі сумніви, заперечення, ризик виникнення нещільного прикладення та порушення приживлюваності.

Але всі сумніви вже в минулому, негайна імплантація Bio3 стала лідером зубної імплантології. Сьогодні негайна імплантація Bio3 дозволяє миттєво повертатися до звичного життя, не чекаючи 1-2 місяці.

Стоматологи KatanDent запрошують відвідати наш стоматологічний кабінет, скоротити час лікування. Наші досвідчені лікарі проведуть діагностику, визначать стан кісткової тканини, наявність запалення в лунці, показники приживлюваності.

Зрозуміти, чи підходить Вам негайна імплантація Bio3 можна буде тільки після видалення зуба. А значить, успіх залежить від ступеня руйнування кісткової тканини і від професіоналізму стоматолога. Також важливий і загальний стан здоров’я хворого, його імунітет і стан кісткової системи. Тільки після рентгенологічного та лабораторного дослідження, буде прийматися рішення про рентабельність негайної імплантації. Адже дана процедура, як і будь-які інші, має свої показання та протипоказання.

Зубні імпланти Bio3 ідеально підходять для негайної імплантації. Їх оптимальна форма, пориста поверхня, якісний матеріал гарантують успішну приживлюваність і точне повторення форми лунки видаленого зуба.

Негайна імплантація Bio3 на сьогоднішній день є найкращим способом зберегти ідеальну посмішку і здоров’я ротової порожнини.