Відбілювання зубів

Відбілювання зубів робить людину впевненим у собі, дозволяє налагодити контакти з оточуючими. Непривабливі зуби можуть стати причиною комплексів і невдач. З цією неприємною проблемою допомагає впоратися естетична стоматологія, яка включає і відбілювання зубів.

Емаль темніє через декілька причин: куріння, вживання кави, міцного чаю, червоного вина, продуктів з сильними барвниками. Небажана пігментація накопичується і змінює колір зубів, навіть абсолютно здорових. Відбілювання зубів дозволяє впоратися з цією проблемою.

Але не всім людям можна призначати відбілювання зубів. Основні протипоказання до відбілювання: вагітність, лактація, алергія на компоненти відбілювачів, бронхіальна астма, проблеми в онкології, карієс, хвороби ясен, підвищена чутливість зубів. Також відбілювання зубів не проводять дітям.

Існує як клінічне відбілювання зубів, так і відбілювання зубів в домашніх умовах. Лікар робить зуби біліші за допомогою ультразвуку, лазера, хімічними розчинами. Домашнє відбілювання передбачає використання готових індивідуальних систем.

Також буває внутрішнє відбілювання зубів (поміщення активної речовини в середину зуба на певний час). Воно призначається, якщо зуб потемнів через вилучення нерва або травми.

Метод відбілювання підбирається залежно від стану емалі зубів, від бажаного результату.

Ціни на відбілювання зубів також варіюються від обраного методу, використовуваних приладів, засобів, ступеня відбілювання. Перед процедурою зазвичай призначається професійне відбілювання зубів, видалення каменів, ремінералізація емалі для зменшення чутливості.

Перед початком відбілювання, проводяться тести на алергічні реакції і очищення зубного нальоту. Процес абсолютно безболісний. Після його закінчення проводиться фторування емалі. Два дні після відбілювання не можна вживати фарбувальні напої та продукти.

Відбілювання зубів не приносить шкоди емалі, якщо дотримуватися всіх правил і рекомендації лікаря. А лазерне відбілювання навіть сприяє зміцненню емалі.

Відбілювання зубів не рекомендовано проводити частіше одного разу на рік. Пам’ятайте, домогтися повністю ідеального результату часом буває складно, і можливо тільки у випадку комбінації декількох методик.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти одноетапну імплантацію, лікування пульпіту, довідатися про ціни на витяг старих штифтів і вкладок, мікропротезуванння Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.