Скайси

Скайси – це популярні прикраси для зубів. Родоначальницею зародження моди на скайси вважається Мадонна. Саме вона першою з зірок вставила собі в зуб прикрасу з золота.

Сьогодні ця мода поширена повсюдно, і не тільки серед зірок шоу-бізнесу. Зуби можна прикрашати стразами, діамантами, іншими дорогоцінними каменями різної форми. Все залежить від Вашої уяви і фінансових можливостей.

Найбільш затребувані скайси у вигляді стразів, які обробляються в спеціальній лабораторії за допомогою новітніх комп’ютерних технологій. Скайси ретельно полірують до блиску, так що посміхнувшись на світлі, Ваша сліпуча усмішка не залишиться непоміченою.

Скайси не втратять свій блиск навіть після прийому їжі.

Скайси кріпляться до зубів спеціальним клеєм – адгезивом, він не приносить ушкоджень зубної емалі. Якщо скайс Вам набридне, прибрати його можна легко, просто, без шкоди і без болю.

Скайси гарні ще тим, що стануть відмінним виходом із ситуації, якщо на зубі присутній деякий природний дефект – пляма, нерівність.

Установка скайсів

Установка скайсів проходить швидко, безболісно і недорого. Для початку лікар-стоматолог проведе огляд, при необхідності – професійне чищення зубів, лікування карієсу, відбілювання зубів і ін.

Потім лікар і пацієнт підбирають прикрасу, місце для його майбутньої фіксації. Скайси приміряються.

Далі поверхня зуба очищається спеціальним розчином, наноситься адгезив і матеріал, до якого кріпиться скайс. Потім прикраса закріплюється за допомогою светополімерізуючої лампи.

Пам’ятайте, скайси підійдуть тільки тим, хто попередньо пройшов професійну чистку, відбілювання зубів, лікування карієсу, видалення зубних каменів – прикраси як-не зобов’язують.

Не рекомендується встановлювати скайси на чутливі зуби, а також на вініри.

Догляд за скайсами не вимагає особливих зусиль: достатньо регулярної щоденної гігієни порожнини рота та відмова від вживання занадто твердої їжі.

Нешкідливість скайсів підтверджена в багатьох країнах світу, ними також можна приховати непереборні дефекти, якщо такі є, ну і, звичайно ж, виблискувати чарівною посмішкою.

Записатися на прийом до стоматолога, встановити скайси, пройти процедуру лікування пародонтиту, довідатися про ціни на незнімне протезування зубів, реставрація зубів Ви зможете у нас. «Центр стоматології Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.