Установка вінірів

Установка вінірів – ще одна послуга нашого центру стоматології, що набирає популярність. Вініри – це пристосування для реставрації зубів, з їх допомогою можна добитися красивої, рівною посмішки. Вони коректують колір і форму зубів.

Установка вінірів не зіпсує природність зубного ряду, так як вініри повністю повторюють і колір і прозорість зубів. Вініри також приховують зубні дефекти, темні плями, надколи, коригують прикус.

Види вінірів:

  • порцелянові вініри (керамічні вініри);
  • композитні пластинки.

Раніше керамічні вініри і порцелянові вініри відносили до двох різних типів . На сьогоднішній день керамічні майже на застосовуваються в чистому вигляді.

Порцелянові вініри – це найтонші пластини, що кріпляться на зуб спеціальним клеєм. Досягнення натурального ефекту гарантовано.

Установка вінірів

Перед установкою вінірів спочатку зуби обтачуються, в деяких випадках обточування не обов’язкове. Далі береться зліпок зуба, який відправляють в лабораторію для виробництва вініров.

Поки йде виготовлення, пацієнту ставляться тимчасові вініри.

Порцелянові вініри відрізняються високою міцністю, вони довговічні, в точності подібні до справжніх зубів. Колір вінірів не змінюється з плином часу.

Композитні вініри ставлять в один прийом. При цьому стоматолог сточує зуб, накладує спеціальний матеріал шар за шаром, тобто вінір формується прямо на місці в порожнині рота. Композитні вініри ставляться на 5-7 років. Їх використовують, якщо потрібно відновлення одного-двох зубів.

Догляд за вінірами

Звична регулярна гігієна порожнини рота цілком підходить для догляду за вінірами. Уникайте зайвих механічних навантажень на зуби з вінірами, щоб не утворювалися небажані відколи. Краще не розкушувати зубами горіхи і трохи менше лускайте насіння.

Установка вінірів – сучасний, новомодний метод корекції зубів. З їх допомогою можна зробити посмішку сліпучою, не піддаючи великий трансформації рідні зуби.

Кваліфіковані фахівці центру стоматології KatanDent обов’язково дадуть відповідь на всі Ваші питання щодо установки вінірів, і підберуть оптимальний варіант саме для Вас.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру установка вінірів, лікування пульпіту, довідатися про ціни на витяг старих штифтів і вкладок, мікропротезуванння Ви зможете у нас. «Центр стоматології Дніпропетровськ KatanDent » до Ваших послуг .