Установка люмінірів

Установка люмінірів стає все більш популярною з кожним роком процедурою. Красиві зуби – мрія багатьох людей. А люмініри можуть втілити її в реальність. Установка люмінірів – це установка керамічних накладок на зуби, накладки забезпечують зубу ідеальну форму і колір.

Люмініри приховують дефекти зубів: нерівності, плями, щілини. Розкішні посмішки зірок Голлівуду – результат хорошої роботи естетичних стоматологів.

Люмініри виробляють з порцеляни, товщина не більше 0,3 мм, еластичні, практично не відчутні на зубах. Матеріал міцний, стійкий до барвників. Установка люмінірів проводиться фторовмістними речовинами, що зміцнює рідні зуби, відбувається профілактика карієсу.

Процес установки люмінірів

Установка люмінірів відбувається виключно на здорові зуби і ясна, без сильно виражених дефектів.

Спочатку проводиться професійна санація порожнини рота. Установка люмінірів робиться відразу на весь передній зубний ряд, а не на окремий зуб. Дрібні природні зуби краще виглядають з люмінірами.

Установка люмінірів проводиться в два етапи. Перший – професійний огляд, зняття зліпків зубів, підбір форми і кольору люмінірів, обговорення з пацієнтом, створення комп’ютерної моделі майбутнього зубного ряду.

Далі відбувається виготовлення люмінірів. Варто враховувати, що ціни на люмініри не маленькі.

Потім під час другого візиту йде примірка люмінірів, і якщо пацієнта все влаштовує, то безпосередньо сама установка люмінірів.

Установка люмінірів абсолютно безболісна, зубна емаль не обточується, а просто очищається і обробляється спеціальними розчинами. Далі наноситься особливий клей, а на люмініри – фторовмістну речовину, після чого йде установка люмінірів. На закінчення йде обробка спеціальною лампою з закріплюючим світлом.

Люмініри завжди можна поміняти при бажанні, але на практиці це відбувається вкрай рідко, адже термін служби люмінірів більше 20 років при дотриманні всіх правил, приписаних стоматологом.

Догляд за люмініри:

  • регулярна гігієна порожнини рота;
  • візити до стоматолога раз на пів року;
  • не можна кусати тверді предмети (горіхи, насіння).

Записатися на прийом до стоматолога, пройти процедуру установка люмінірів, довідатися про ціни на знімне протезування зубів, лікування ясен Ви зможете у нас. «Стоматологічний центр Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.