Естетична стоматологія

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів робить людину впевненим у собі, дозволяє налагодити контакти з оточуючими. Ціни на відбілювання зубів.

Установка люмініри

Установка люмініри

Установка люмініри стає все більш популярною з кожним роком процедурою. Ціни на установку люмініри.

Установка вінірів

Установка вінірів

Вініри – це пристосування для реставрації зубів, вони коригують колір і форму зубів. Ціни на установку виниров.

Реставрація зубів

Реставрація зубів

Реставрація зубів – це стоматологічна процедура, спрямована на виправлення дефектів, форми, положення зубів.

Скайси. Прикраси для зубів

Скайси. Прикраси для зубів

Скайси з кожним роком стають все популярнішими. Установка скайсов проходить безболісно. Ціни на прикраси для зубів.


Естетична стоматологія від центру KatanDent в Дніпропетровську користується стабільним попитом, так як спрямована на задоволення потреб кожного пацієнта.

Сьогодні естетична стоматологія дуже популярна. Сучасна людина пильно стежить за своїм зовнішнім виглядом, багато часу приділяє привабливості посмішки. Найчастіше люди вдаються до послуг: відбілювання зубів, установка вінірів, реставрація зубів, виправлення прикусу.

Естетика вийшла на перший план в сучасній стоматології. Люди звертаються до лікарів, бо хочуть мати рівні, білі та красиві зуби.

Естетична стоматологія стала не менш затребуваною, ніж імплантологія, пародонтологія або протезування зубів. І вимагає великої точності в підборі кольору, форми зубів. Наука не стоїть на місці, з’являються нові технології відбілювання, корекції прикусу. Головне завдання, яке ставить перед собою естетична стоматологія: створення ідеальної посмішки кожному.

У нашому центрі стоматології Ви зможете прибрати будь-який зовнішній дефект, а також дізнатися, як зберегти досягнутий ефект надовго. У нас можна підібрати найкращий спосіб відбілювання: професійне відбілювання зубів, домашнє відбілювання зубів OPALESCENCE та ін. Матеріали для пломбування та протезування, застосовувані нами, відповідають всім сучасним нормам і вимогам, виглядають природно і натурально.

Естетична стоматологія нерозривно пов’язана з ортодонтією. Ортодонтія – це розділ стоматології, який відповідає за корекцію неправильного положення зубів, як напрям має вагому роль в сучасному суспільстві. Виправлення прикусу сьогодні здійснюється не тільки за допомогою брекет-систем, існує безліч методів, які вдосконалюються регулярно. Коректуючи прикус можна змінити навіть форму фасу і профілю людини, кардинально змінивши зовнішність.

У штаті центру стоматології KatanDent працює команда справжніх професіоналів, щодня працюючих над створенням краси обличчя пацієнта. Наші фахівці володіють багатими знаннями та багаторічним досвідом у галузі естетичної стоматології, завжди раді прийти на допомогу.

Ціни на естетичну стоматологію вельми доступні, а спектр послуг широкий: діагностика, складання індивідуальної схеми лікування, підбір форми і тону зубів, довгострокові гарантії.

Відвідуйте кабінет стоматолога регулярно, щоб своєчасно діагностувати різні патології.

Записатися на прийом до стоматолога, пройти естетичну корекцію зубів, довідатися про ціни на протезування зубів, лікування ясен Ви зможете у нас. «Центр стоматології Дніпропетровськ KatanDent» до Ваших послуг.